OCT 29

Doxa- synonim elegancji
Opublikowany przez: Karolina Majchrzak | Tagi: uroda, kosmetyki, wizerunek, zegarki damskie | Data: 2016-05-11

W każdej branży możemy znaleźć producenta, który jest w niej swoistą ikoną stylu, jakości, profesjonalizmu.

Jeśli mówimy o zegarkach, taką ikoną jest niewątpliwie Doxa - firma, której tradycje sięgają dziewiętnastego wieku.

Zegarki Doxa to przede wszystkim perfekcjonizm. To wszystko, co znajdziemy w szwajcarskich tradycjach zegarmistrzowskich, tutaj staje się kwintesencją. W zegarkach tych stosowana jest od lat konstrukcja oparta na mechanizmie kwarcowym, co przekłada się na precyzję i niezawodność w odmierzaniu czasu. Poza tym są wodoszczelne, co przy naszym zabieganym trybie życie niezwykle się przydaje.

I są też niezwykle eleganckie. Zwłaszcza zegarki damskie stanowią obraz artyzmu wplecionego w zegarmistrzowskie tradycje. A wszystko zaczyna się na etapie wyboru i kompozycji stosowanych materiałów. Już tu wszystko musi ze sobą doskonale współgrać. Dzięki tej harmonii, zegarki są synonimem luksusu i elegancji. Stonowanej elegancji, w której przeplatają się tradycyjne kształty, kolorystyka oraz szlachetność materiałów. Szkło szafirowe, stal szlachetna czy cenne kamienie ułożone w niebanalny i wyrafinowany design, podkreślają niezwykły styl zegarków

Wśród linii zaprojektowanych z myślą o kobiecej finezji znajdziemy między innymi linię Grafic, którą charakteryzuje klasyczny styl i konwencja z lat pięćdziesiątych; linię Aqua zaprojektowaną z myślą o osobach lubiących pływać i nurkować z zegarkiem na ręku; linię Calex stworzoną w oparciu o imponujące wzornictwo uzupełnione diamentami; linię Lady Diamond stanowiącą kolekcję biżuteryjną o ponadczasowej elegancji, czy linię Slim Line, która dzięki ultra płaskiej konstrukcji idealnie dopasowuje się do delikatnego kobiecego nadgarstka.

Zegarki dzięki swej elegancji i artyzmowi wykonania, nie tylko służą nam jako przedmioty codziennego użytku, ale także pełnią funkcje biżuteryjne. Doskonale komponują się zarówno z szykownymi kreacjami, jak i codziennym strojem kobiety. Cudownie jest móc zrobić sobie taki prezent i równie cudownie jest go dostać od kogoś bliskiego.

Fotorelacja

uroda

kosmetyki

wizerunek

zegarki damskie

Doliński Watch Service s.c.

Plac Uniwersytecki 15B,
50-137 Wrocław,
tel. 71 344 60 11,
fax: 71 342 00 64,
kom. 513 099 321,
sklep@dolinski.pl

https://dolinski.pl

Twój komentarz