OCT 29

Po czym poznać dobrego fryzjera?
Opublikowany przez: Karolina Majchrzak | Tagi: uroda, kosmetyki, wizerunek | Data: 2015-01-18

Dobry fryzjer to prawdziwy skarb - na pewno zgodzi się z tym każdy, kto chociaż raz został w nieprawidłowy sposób zafarbowany lub obcięty! W końcu to nasza fryzura jest istotnym elementem naszego wyglądu, a źle wykonana potrafi szpecić przez długie tygodnie.

Warto wiedzieć jak rozpoznać dobrego fryzjera.

Dobry fryzjer powinien umieć słuchać, ale także doradzić. Nie ma znaczenia czy jest to fryzjer damski czy fryzjer męski - każda osoba wykonująca ten zawód musi posiadać dar wczuwania się w rolę swojego klienta i wykonać na jego głowie dokładnie to, czego sobie zażyczy. Konieczne jest także, aby osoba będąca fryzjerem była ciągle na bieżąco z nowościami na rynku, dzięki temu będzie mogła zaproponować specjalistyczne zabiegi, nowości w pielęgnacji czy modne obecnie cięcia.

Higiena miejsca pracy oraz wszystkich przyrządów jest tam samo ważna u fryzjera jak i u lekarza! Dezynfekcja wszystkich przyrządów powinna odbywać się po przyjęciu każdego klienta i warto jest zwrócić na to uwagę. Dobry fryzjer wie, że także poprzez kontakt ze wspólnym grzebieniem czy nożyczkami mogą przenosić się pewne nieprzyjemne choroby i dba on o zdrowie swoich klientów. Osoba, która nie dezynfekuje narzędzi swojej pracy nie jest raczej godna zaufania.

W szukanie idealnego fryzjera mogą też pomóc różne fora i strony na których wystawia się opinię. Coraz więcej osób rozumie, ze dobry fryzjer jest na wagę złota, więc polecają lub odradzają innym fryzjerów w sieci!

Fotorelacja

uroda

kosmetyki

wizerunek

Twój komentarz