OCT 29

Zegarek damski - przykład praktycznej biżuterii
Opublikowany przez: Karolina Majchrzak | Tagi: uroda, wizerunek, styl, elegancja, szyk, biżuteria | Data: 2015-08-20

W dobie rozwoju technologii wydawać by się mogło, że zegarek damski nie spełnia już swojej głównej funkcji, jaką jest pokazywanie aktualnej godziny a stał się dodatkiem uzupełniającym kobiecy ubiór. Producenci zegarków gwarantują, że każda pani znajdzie idealny zegarek dla siebie. Począwszy od modeli klasycznych a na ekskluzywnych kończąc. Era zegarków wyposażonych w napęd mechaniczny, na prostym skórzanym pasku odeszła w zapomnienie. Ale już wtedy był to uniwersalny prezent dla kobiety. Obecnie zegarek damski może odzwierciedlać charakter kobiety.

Dla pań preferujących sportowy styl poza praktycznym zastosowaniem może pełnić funkcję stopera, pulsometra, a nawet mieć zainstalowaną odpowiednią aplikację rejestrującą przebywaną trasę.
Panie stawiające na karierę i rozwój z pewnością damski zegarek potraktują jako wyraz prestiżu i pozycji. Niewątpliwie model biznesowy to przeważnie markowy zegarek na rękę. Wielu znanych producentów posiada w swej ofercie ekskluzywne zegarki stworzone przez znanych projektantów. W końcu taki zegarek wyraża osobowość właścicielki, wiele mówiąc o jej upodobaniach oraz stylu. Podobno jest równie wyrazisty jak samochód czy mieszkanie. Źle dobrany lub, co jest wręcz niedopuszczalne, zniszczony zegarek zepsuje każdy wizerunek. W końcu diabeł tkwi w szczegółach. Najbardziej znane, chyba na całym świecie, marki takiego zegarka to szwajcarski Rolex, Brand oraz Omega.
Markowy zegarek na rękę to również idealna biżuteria. Sama bransoleta sprawia, że zegarek damski może być jedyną ozdobą kobiety. Chyba każda pani chciałaby mieć model z kolekcji Armaniego, Hugo Bossa czy Korsa. Niestety, nie są to rzeczy tanie. Jednak ze względu na wygląd oraz jakość wykonania to produkty ekskluzywne.
Najdroższy zegarek damski to model wykonany z 18-karatowego złota, wysadzany diamentami, a jego cena to ok 30 mln dolarów.

A co jeśli nie jesteśmy bizneswoman czy znaną milionerką? Również możemy pozwolić sobie na dobrej jakości, pięknie wykonany zegarek. Internetowy sklep z zegarkami Techtime.pl proponuje ogromny asortyment, dzięki czemu każda pani znajdzie coś, co będzie unikalne i idealne właśnie dla niej. Warto pamiętać, że dalej taki zegarek damski to idealny prezent dla kobiety w każdym wieku.

Fotorelacja

uroda

wizerunek

styl

elegancja

szyk

biżuteria

Twój komentarz